I need more time, pls

25. března 2015 v 18:09 | Maila
Já se do blogování pustila s takovím nadšením, a už je to týden co jsem nic nenapsala. A strašně mě to štve.
Nechci se tu na něco vymlouvat, řeknu to tak, jak to je.
Mám toho teď až nad hlavu.. ze školy přicházím domů nejdřív ve čtyři hodiny a pak mě čeká ještě učení, brigáda, uklízení, nebo třeba navařit si na druhý den do školy. A k tomu všemu mi pořád v hlavě leží ON. (škoda že on na mě nejspíš nemyslí) Včera jsem například ani nezapla počítač (což je u mě dost divný), protože na to prostě nebyl čas.
Rozhodla jsem se od pondělí cvičit.. myslíte, že jsem začala? Ne. Protože to prostě nestíhám. Ještě před dvouma týdnama jsem měla času moře, mohla bych cvičit celý odpoledne, ale nechtěla jsem.. teď když chci, tak to prostě nestíhám. Ale zítra už by se to hektický období (snad) mělo uklidnit, a já bych tak mohla mít čas jak na blog, tak na cvičení..
Kéžby to tak bylo.
Je mi jasný, že spoustu lidí si řekne, že čas se dá najít vždycky a že všechno ostatní jsou jen výmluvy.. Jo, i já bych tohle před nedávnou dobou řekla, ale teď jsem poznala že někdy se to fakt nedá.

K tomu cvičení.. chci k tomu začít i zdravěji jíst, protože moje strava byla do téhle doby otřesná. A alespoň to jídlo jsem si opravdu od pondělka začala hlídat. Byla jsem závislá na sladkém- každej den jsem si musela něco sladkýho dát.. čokoládičky, tyčinečky, sušenečky.. troufám si říct, že už to pomalu začalo ovládat můj život. Opravdu to byla závislost. A celkem se divím, že nemám 150kg (ani 100, 80, dokonce ani 65). A tak jsem na sebe fakt pyšná, že žádnou z těchto věcí jsem si od pondělí nedala. Já vím, jsou to teprv tři dny, ale pro mě je to už teď úpěch.
Nechci sladkosti vyřadit úplně, jen teď na nějakou dobu, ne na celej život.

Já se jdu zas učit, tak se zatím mějte.
Maila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melia Psyché Melia Psyché | Web | 11. dubna 2015 v 14:03 | Reagovat

Haha, takový období je nejhorší a zároveň nejlepší, protože se aspoň pořád něco děje. Já byla zvyklá cvičit třeba 6x denně, což bych moc ráda i teď, ale vzhledem k mojí "vytíženosti" díky malýmu Dejvidovi (ségřinýmu mimču), si pořádně zacvičím tak 3-4 do týdne. Ale co, hlavní je že si najdem čas na to co nás baví, nebo aspoň na to hlavní. Snad se to brzy zlepší :D:)
PS: dala bych si čokoládu. lol.

2 Melia Psyché Melia Psyché | Web | 11. dubna 2015 v 14:03 | Reagovat

[1]: fail :D 6x týdně, denně bych to asi nedala že :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama